Engelli Merdiven Asansörlerimiz CNR Fuarında Tanıtıldı

Engelli Merdiven Asansörlerimiz CNR Fuarında Tanıtıldı ve Sergilendi.

Bir çok çözüm ortağımız asansör şirketleri ve asansörlerimizi satan firmalar CNR furanındaki standlarında ürünlerimizi tanıttılar.

Dünyanın en iyi markalarından olan Handicare, Extrema ve Terry’nin ürünlerini başarı ile tanıtan asansör firmalarımıza teşekkürlerimizi sunarız. Engelli Merdiven Asansörlerimiz CNR Fuarında Tanıtıldı

Yerli ve yabancı bir çok ziyaretçinin ilgi gösterdiği ürünlerimiz klasik yolcu asansörlerinin yapılamayacağı yerlerde kesin çözüm olarak görülüyor. Bu sebeple yoğun ilgi duyulan engelli asansörlerimiz ile yaşlılar ve merdiven kullanmakta zorlanan (spor sakatlanmaları vb gb) kişilerin tercih ettiği koltuklu merdiven asansörlerimizin cazip şartlar ve uygun fiyatla satışa sunulması ziyaretçileri etkiledi.

Fuarda daha da cazip hale getirilen asansörlerimiz için çözüm ortaklarımız satıcı firmalar, fuarın sonunda memnun ayrıldıklarını söylediler.

Handicare firmasının marka değerinin yüksekliği ve prestij markası olmasından dolayı en çok tercih edilen ve güvenilen koltuklu merdiven asansörünü satın alan kullanıcılar da fuarın getirmiş olduğu cazip fiyatlardan yararlanıp, fuardan memnun ayrıldılar. Engelli Merdiven Asansörlerimiz CNR Fuarında Sergilendi

Hem engelli merdiven asansörlerimiz ile ve hemde yaşlılar için olan koltuklu tip merdiven asansörlerimiz ile ilgilenen ve bizi fuarda yalnız bırakmayan bütün ziyaretçilerimize, müşterilerimize, dostlarımıza, esnaf arkadaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Saygılarımızla

LiftArt Asansör