Merdiven Asansörü ile Ev Asansörü

Merdiven asansörü yaşlı kişiler için idealdir çünkü merdivenden inip çıkmalarına yardımcı olur. İngiltere merkezli Terry Lifts şirketi, merdiven asansörlerinin dünyasını tamamen devrimden çıkaracak ve merdiven kavramını geçersiz kılacak benzersiz bir tasarım ortaya çıkardı.

Bu yazıyı bu sebeple yazıyoruz ama bazıları merdiven asansör veya engelli asansörü konumuzu anlamak istemiyorlar. Ya da biz öyle sanıyoruz. Oysa onlara anlatabilmek için açıkça yazmaya çalıştık. İşte aşağıda bu yazıya devam edeceğiz. Umarım anlatabilmişizdir.

İnsanlara tavanda bir delik açmayı ve asansörün montajını gerektiren bir tasarımla gelmişler. Kaldırma milleri takmaya gerek yoktur. Yeni ve benzersiz tasarımla, yaşlı ve özürlü insanlar, evlerinin katları arasında hareket eden bir asansör ile kolayca seyahat edebilirler.

Bu Ev Asansörü modeline LifeStyle denir ve insanları evlerinin farklı seviyeleri arasında kolayca taşıyabilir. Asansör, kompakt ve yerden tasarruf sağlar ve iki kat arasında etkili bir şekilde çalışır. 250 kg’a kadar taşıyabilir ve iki kişiyi rahatça barındırabilir.

Eğer anlatabildikse ne mutlu bize. Bu yazının okunması için çok uzun olmaması daha iyi olurdu ama daha iyi anlatabilmek için gereğince açıklayıcı yazdık. E böyle olunca da yazı biraz uzadı. Ama umarım size anlatabilmişizdir.

Bahçeşehir merkezli şirketin pazarlama ve ihracat direktörü, Terry Lifts modellerinin her zamanki asansörlerinin güncellenmiş bir versiyonuna benzediğini söyledi. Ayrıca, merdiven asansörü merdivenlerde kalıcı bir fikstür olduğunu, buna karşılık ev asansörünün gerekli olmadığı zaman herhangi bir yere gönderilebileceğini de sözlerine ekledi.

Lifestyle Ev Asansörü, dikkatle tasarlanmış ve yolcuların güvenliğini sağlamak için farklı güvenlik özellikleri eklenmiştir. Hatta bir yedek aküsü var bu nedenle yolcuların bir elektrik kesintisi durumunda asansörde sıkışmış olmayacaklardır. Asansör kapak kapanıncaya kadar hareket etmez ve 30 dakikalık bir yangını geciktirme koruması da vardır.

Aslında detaylı bilgi için en iyi seçenek bizi aramanızdır. Lütfen bizi aramakta tereddüt etmeyiniz.

Asansör, alışveriş çantalarını, poşetleri ve diğer ağır eşyaları katlar arasında taşımak için de kullanılabilir. Bize göre, ev asansörleri insanlara evlerine değer katmalarında yardımcı olacaktır. Asansörün toplam maliyeti 17.000 euro civarındadır.

Yazı Konusu: Merdiven Asansörü veya Ev Asansörü

LiftArt Asansör

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın